Tavsiye Edilen Canli Yayin Kanali

Çok önceki zamanlardan beri hayatımızda var olan Lig Tv kanalı, birçok farklı özelliği ile izleyenlerin canını sıkmaktadır. Bu kanalın sahip olduğu bazı özellikler, izleyenleri çileden çıkarabilmektedir. Özellikle ücretli oluşu, tercih edilmemesinin ilk nedenidir. Bundan sonra canlı maç izlemek isteyenlerin Lig Tv kanalında son derece kötü olarak tanımladığı özelliklerden biri de asla bedava yayın yapmamasıdır. Aralıklı da olsa şifrelerini açması gereken ve özel günlerde hediye anlamında yayın yapması gereken bu kanal, ne yazık ki hiçbir zaman böyle bir şey düşünmemiştir. Peki siz Lig Tv kanalını hangi sebepten ötürü izlemiyorsunuz? Aşağıda yazacağımız bu kanalın tercih edilmemesinin sebeplerini dikkatlice okumalı ve çözüm bulmalısınız.

·         Hiçbir zaman ücretsiz yayın yapmamaktadır. Özel günlerde bile maçlarını para karşılığı yayınlamaktadır.

 

·         İzleyenlerden çok yüksek ücretler talep etmektedir. Sahip olduğu özelliklere oranla bu ücretlerin değerinden daha yüksek olduklarını söyleyebiliriz.

 

·         İş yerlerine abonelik olarak çok ama çok yüksek ücretler talep etmektedir. Bu da işletmelerin bizden alacağı maç başı paranın çok daha fazla olmasından kaynaklanmaktadır.

 

·         Spikerleri taraf tutarak yayın yapmakta ve yorumlarını bu yönde sürdürmektedirler. Çok bariz belli olan Galatasaraylı ve Beşiktaşlı spikerleri bulunmaktadır. Kendi tuttukları takımlar gol attığı zaman ortalığı inleten ve kendi tuttukları takım gol yediğinde sessizliğe bürünen bir spiker grubuna sahiptir.

·         Kanalın spikerlerinde Fenerbahçe düşmanlığı bulunmaktadır. Fenerbahçe gol attığında çok kısık sesle gol diye bağıran, Fenerbahçe gol yediği zaman ortalığı ayağa kaldıran bir spiker grubundan bahsediyoruz.

 

Yukarıda Lig Tv kanalının bazı özelliklerinden bahsettik. Peki siz bu kanalı seçerek canlı maç izlemeye devam mı etmek istiyorsunuz? O zaman sizlere iyi seyirler dileriz çünkü bizim web sitemizde her maç bedava yayınlanıyor ve asla ücret istenmiyor. Bunun nasıl olduğunu merak ediyorsanız, yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Justintv Kanalında Spiker Yok

Canlı yayın alanında kendisini son derece geliştirmiş olan ve en üst seviyelere taşımış olan Justin tv izle kanalı, canlı maç izlemek isteyen herkese hizmet vermektedir. Bu kanalın son derece kaliteli yayın yaptığını söylemeliyiz. Aynı anda tüm ücretli kanalların maçlarını yayınlamaktadır. Bununla birlikte hiçbir zaman ücret talep etmemektedir. Alanında bazı yerlere tek başına gelmiş bir kanal olarak yayınlarında spiker bulundurmamaktadır. Bu özelliği sayesinde sanki stadyumda maç seyrediyormuş gibi hissedebilirsiniz. 3D yayın yapma özelliği bulunmaktadır. Özellikle VR gözlükler ile son derece heyecanlı karşılaşmaları bu kanal üzerinden takip edebilirsiniz. İnternete bağlanabilen bütün cihazlar ile uyumludur. Her maçını Full HD olarak ekranlara taşırken, asla bu maçların donmasına ya da kesilmesine müsaade etmemektedir. Kesinlikle kendinizi oldukça iyi hissedeceğiniz ve son derece harika zaman geçireceğiniz bu kanal sayesinde, artık evinizin konforunda da maç seyredebileceksiniz. Hemen siz de web sitemize girin ve bu derece kaliteli bir kanalla para ödemeden maç izlemenin keyfini yaşayın. 

Yorum yapın